Škrtel zariadil gólom remízu pre Fenerbahce

Na archívnej snímke zľava Jakub Holúbek, Martin Škrtel a Kornel Saláta. Foto: TASR/Pavel Neubauer

Martin Škrtel zachránil svojmu Fenerbahce Istanbul remízu 2:2 v úvodnom zápase novej sezóny tureckej ligy na pôde Goztepe.

Istanbul 13. augusta (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Martin Škrtel zachránil svojmu Fenerbahce Istanbul remízu 2:2 v úvodnom zápase novej sezóny tureckej ligy na pôde Goztepe. Hostia prehrávali od 5. minúty 1:2, no o sedem neskôr Škrtel hlavou vyrovnal a skóre sa už do konca duelu nemenilo.

Výsledky:

Akhisar - Sivasspor 1:0, Genclerbirligi - Kardemir Karabük 1:1, Alanyaspor - Kasimpasa 1:3, Goztepe - Fenerbahce Istanbul 2:2 /Škrtel za hostí celý zápas a v 64. minúte strelil gól na 2:2/