< sekcia Šport

Do Spartaka Trnava prichádza skúsený Róbert Jež

Ilustračné foto Foto: TASR/AP/Amel Emric

Ten prichádza do Trnavy z poľskej Ekstraklasy z Górniku Zabrze, informoval klub prostredníctvom oficiálnej tlačovej správy.

Trnava 4. januára (TASR) - Slovenský futbalový fortunaligista Spartak Trnava hlási tretiu zimnú posilu kádra. Po Andrejovi Kadlecovi a Babatounde Bellovi ulovili "andeli" aj skúseného 34-ročného Róberta Ježa. Ten prichádza do Trnavy z poľskej Ekstraklasy z Górniku Zabrze, informoval klub prostredníctvom oficiálnej tlačovej správy.

Stredný záložník s veľkými skúsenosťami a dvomi majstrovskými titulmi s MŠK Žilina prichádza do Spartaka Trnava na jeden a pol roka. Bude obliekať dres s číslom dvanásť. Predtým pôsobil v Nitre, Plzni, Příbrami, Žiline, Polonii a Zaglebie. "Mal som dve konkrétne ponuky. Predĺženie zmluvy v Górniku Zabrze a z Trnavy. Pre Spartak som sa rozhodol najmä pre to, že v cudzine som bol päť rokov väčšinou bez rodiny a chcel som byť už doma," povedal Róbert Jež.

Spokojnosť s príchodom Ježa vyjadril aj hlavný kouč Ivan Hucko. "Prichádza k nám kreatívny hráč, veľmi skúsený, presne taký, akého sme potrebovali. A to nielen na ihrisku, ale i v kabíne."

"Trnava je jediné mesto, kde chodia fanúšikovia na futbal, sú tu výborné návštevy, výborná atmosféra. Takto som to vnímal počas celej jesennej časti. Aj toto ma veľmi zaujalo. Videl som takmer celé zázemie štadióna, aj svoje miesto v kabíne, je to niečo fantastické a veľmi sa teším," dodal po podpise zmluvy Jež.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.