< sekcia Šport

Futbalisti SR do 16 rokov v druhom zápase v Srbsku remizovali

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Najbližšie sa SR 16 predstaví vo februári na UEFA Development turnaji v Grécku, kde budú ich súpermi domáci výber, Rusko a Wales.

Stara Pazova 23. novembra (TASR) - Slovenská futbalová reprezentácia do 16 rokov remizovala vo štvrtok v druhom z dvojice prípravných súbojov v Srbsku s domácimi rovesníkmi 2:3. Zverenci trénera SR 16 Samuela Slováka pred dvoma dňami prehrali 0:3.

Pre "šestnástku" to bol posledný zápas v tomto roku. Najbližšie sa SR 16 predstaví vo februári na UEFA Development turnaji v Grécku, kde budú ich súpermi domáci výber, Rusko a Wales.

Srbsko "16" - Slovensko "16" 2:2 (2:1)
Góly:
24. Blagojevič, 32. Isailovič - 11. Rosenberger, 48. Sivoň

zostava SR 16: Belko - Lacko, Leitner, Polčic (41. Sivoň), Štofan (41. Vlasák) - Varga (41. Pekár), Javro, Hornyák (71. Kaprálik), Suslov (52. Repa)- Kubík (52. Vyletel), Rosenberger


Hlas po zápase:

Samuel Slovák, tréner SR 16: "Opäť nie jednoduchý zápas. Myslím si, že sme boli miestami lepší ako súper, pri troche šťastia sme mohli aj tento zápas vyhrať. Zápasy so Srbmi, ktorí boli individuálne na veľmi dobrej úrovni, boli výbornou skúsenosťou pre chlapcov a naši odohrali so cťou oba zápasy, výsledkovo potešil ten druhý. Počas jesene absolvoval tento výber sériu medzinárodných zápasov s ťažkými súpermi a to našich hráčov posúvajú ďalej. V domácej lige sa s takýmito rivalmi nestretnú."

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.