< sekcia Šport

Tréner SR 18 Malatinský nominoval na Slovakia Cup 2017

Na snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie do 18 rokov Milan Malatinský. Foto: TASR - Lukáš Grinaj

Na turnaji Slovakia Cup, ktorý sa bude konať v dňoch 22. až 28. apríla, sa Slováci postupne stretnú s Bieloruskom, Maďarskom a výberom USA.

Bratislava 19. apríla (TASR) - Reprezentačný tréner slovenskej futbalovej reprezentácie do 18 rokov Milan Malatinský zverejnil nomináciu na tohtoročný turnaj Slovakia Cup, ktorý sa bude konať v dňoch 22. až 28. apríla. Mladí Slováci sa na ňom postupne stretnú 24. apríla o 11.00 hod. s Bieloruskom (Jaslovské Bohunice), 25. apríla o 11.00 s Maďarskom (Červeník) a 27. apríla o 11.00 s výberom USA (Jaslovské Bohunice). V piatok 28. apríla budú hrať o konečné umiestnenie.nominácia SR 18 na Slovakia Cup 2017:


brankári: Frederik Valach (Slovan Bratislava), Dominik Takáč (Spartak Trnava)

obrancovia: Vladimír Majdan, Matej Moško (obaja MŠK Žilina), Samuel Kozlovský (Slovan Bratislava), Dominik Špiriak (DAC 1904 Dun. Streda), Matej Madleňák (MFK Ružomberok), Stanislav Ducár (FK Senica), Denis Petro (Lazio Rím), Dávid Filinský (Pordenone Calcio)

stredopoliari: Matej Grešák, Jozef Špyrka (obaja 1. FC Tatran Prešov), Martin Vician (Slovan Bratislava), Martin Rymarenko (DAC 1904 Dun. Streda), Jakub Kudlička (MFK Ružomberok), Richard Beďatš (AS Trenčín), Marián Chobot (FC Nitra)

útočníci: Róbert Boženík (MŠK Žilina), Michal Kráľovič (1. FC Tatran Prešov), Roland Gerebenits (MŠK Žilina)náhradníci:


brankári: Marek Bakoš (MFK Ružomberok), Adrián Slančík (1. FC Tatran Prešov)

obrancovia: Adrián Slávik (AS Trenčín), Adam Kopas (MŠK Žilina), Juraj Kiss (Spartak Trnava), Martin Červeňák (FK Senica), Peter Vojtovič (MFK Zemplín Michalovce), Jakub Baláž (Slovan Bratislava), Kristián Flak (Sparta Praha), Filip Vaško (Udinese Calcio)

stredopoliari: Matej Kubica (FC Nitra), Adam Brenkus (AS Trenčín), Branislav Sluka (MŠK Žilina)

útočníci: Dominik Guláš (FC Nitra), Ladislav Almási (DAC 1904 Dun. Streda), Rastislav Kružliak (MFK Ružomberok)

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.