Nedela 28. apríl 2024Meniny má Jarmila

Gyömbér si dal vlastný gól, Salernitana podľahla Lecce

Na archívnej snímke Norbert Gyömbér. Foto: TASR/Michal Svítok

Gyömbér nastúpil v základnej zostave domácich a hral do 67. minúty.

Rím 16. marca (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Norbert Gyömbér si dal v sobotňajšom stretnutí 29. kola Serie A vlastný gól a jeho Salernitana prehrala doma s Lecce 0:1. Tridsaťjedenročný obranca v 17. minúte nešťastne tečoval loptu do vlastnej siete po dorážke Pontusa Almqvista.

Gyömbér nastúpil v základnej zostave domácich a hral do 67. minúty. Salernitana zostala v 20-člennej tabuľke na poslednom mieste, od pásma záchrany ju delí 11 bodov. Lecce si polepšilo, figuruje priebežne na 13. priečke.

Monza zvíťazila nad Cagliari 1:0, jediný gól dal v 42. minúte Daniel Maldini. Domáci vyhrali štvrtý zápas z uplynulých piatich a posunuli sa na deviate miesto tabuľky. Slovenský obranca Adam Obert sledoval duel z lavičky hostí.