Hádzaná: Tatran Prešov zvíťazil nad domácou Sportou Hlohovec

TASR, 10. februára 2016 20:21

Na archívnej snímke vľavo s loptou Ľubomír Ďuriš (Hlohovec), vpravo ho bráni Radovan Pekár (Prešov) Foto: TASR – Milan Kapusta
Hlohovec 10. februára (TASR) - V stredajšej dohrávke 14. kola hádzanárskej Tipos extraligy zvíťazil Tatran Prešov nad domácou Sportou Hlohovec 27:25.

HC Sporta Hlohovec - Tatran Prešov 25:27 (14:17)

Najviac gólov: Ďuriš a Briatka po 6, Guzy 5 - Rábek 7, Hrstka 6, Urban a Číp po 5.
Rozhodovali: Budzák, Záhradník, 7m hody: 2/1 - 4/3, 1100 divákov

Prečítajte si aj:

5. februára 2016 13:00

Kopča vábi Bundesliga, za nezmyselný faul dostal kvapky aj od manželky
Prebiehala 47. minúta prvého finálového zápasu medzi Hlohovcom a Prešovom, keď Kopčovi rupli nervy. Ďuriša, ktorý zvýšil náskok domácich na rozdiel štyroch gólov, fauloval nevyberaným spôsobom.

4. februára 2016 11:09

Prešovskí mladí hádzanári nahradili skúsených a ukázali potenciál
Prešovčania si v odvete verili a šancu na zisk jubilejného desiateho titulu v Slovenskom pohári v rade si nechceli nechať ujsť.