Hamšíka v Palerme limitovala viróza: Mohli sme vyhrať vyšším rozdielom

TASR, 14. marca 2016 13:43

Slovenský stredopoliar hral do 72. minúty, dlhší pobyt na trávniku mu nedovolil jeho zdravotný stav.

Marek Hamšík Foto: TASR/AP
Palermo 14. marca (TASR) - Tri body tešia, ale víťazstvo mohlo byť aj jednoznačnejšie. Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík bol spokojný s výhrou 1:0 i výkonom Neapola v nedeľňajšom súboji 29. kola talianskej Serie A na ihrisku Palerma, vďaka ktorému si hráči SSC stále držia v tabuľke druhé miesto s trojbodovým odstupom na vedúci Juventus Turín.

O osude duelu rozhodol v 23. minúte premenenou penaltou argentínsky kanonier Gonzalo Higuain. "Celý zápas sme dominovali, mohli sme vyhrať aj vyšším rozdielom. Duel nebol jednoduchý, keďže domáci sa sústredili na defenzívu. Sme radi, že sme získali ďalšie tri body," uviedol pre osobnú webstránku Hamšík, ktorý nastúpil v základe SSC opäť s kapitánskou páskou.

Slovenský stredopoliar hral do 72. minúty, dlhší pobyt na trávniku mu nedovolil jeho zdravotný stav. "Zo sobotu na nedeľu som spal veľmi málo, keďže ma premohla viróza. S trénerom sme sa dohodli, že proti Palermu nastúpim a budem hrať dovtedy, kým budem vládať," dodal.