Hamšíkov Ta-lien uspel po troch zápasoch: Dôležité víťazstvo

Marek Hamšík, archívna snímka. Foto: TASR Lukáš Grinaj

V čínskej lige sa začala mesačná prestávka a kapitán slovenskej reprezentácie zamieri do Európy, kde sa po niekoľkých voľných dňoch začne pripravovať na októbrový asociačný termín.

Ta-lien 21. septembra (TASR) - Futbalisti Ta-lien I-fang zvíťazili v sobotnom stretnutí najvyššej čínskej súťaže na svojom ihrisku nad Šen-čen-š 2:0. V drese domácich odohral celý zápas slovenský stredopoliar Marek Hamšík, do štatistík sa nezapísal. Zverenci Španiela Rafaela Beniteza vyhrali prvýkrát po troch dueloch.

"Dôležité víťazstvo, ktoré sme potrebovali. Môžeme byt spokojní s troma bodmi a aj s tým, že sme nedostali žiadny gól," povedal Hamšík pre svoju oficiálnu stránku. V čínskej lige sa začala mesačná prestávka a kapitán slovenskej reprezentácie zamieri do Európy, kde sa po niekoľkých voľných dňoch začne pripravovať na októbrový asociačný termín.