Streda 15. máj 2024Meniny má Žofia

AHL: Jurčo sa podieľal na výhre Rockfordu gólom

Na snímke Tomáš Jurčo. Foto: TASR/Milan Kapusta

Dvadsaťštyriročný krídelník v záverečnej minúte uzavrel svojím siedmym tohtosezónnym presným zásahom skóre na konečných 6:2 pre domácich. Bodovali aj ďalší dvaja Slováci.

New York 3. decembra (TASR) - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo sa v noci na nedeľu jedným gólom podieľal na triumfe Rockfordu IceHogs nad Texasom Stars v zápase nižšej zámorskej súťaže AHL. Dvadsaťštyriročný krídelník v záverečnej minúte uzavrel svojím siedmym tohtosezónnym presným zásahom skóre na konečných 6:2 pre domácich.

Bodovali aj ďalší dvaja Slováci. V súboji Syracuse Crunch - Belleville Senators (5:4 sn) zaznamenal v domácom drese Erik Černák jednu asistenciu, za hostí si pripísal dve asistencie ďalší slovenský obranca Christián Jaroš.