AHL: Rybár priviedol Grand Rapids k víťazstvu nad Rockfordom

Patrik Rybár, archívna snímka. Foto: TASR Martin Baumann

V domácom zápase predviedol 29 úspešných zákrokov, keď z 30 striel inkasoval iba raz - na konci druhej tretiny ho prekonal Jacob Nilsson. Rybára vyhlásili za druhú hviezdu stretnutia.

New York 15. novembra (TASR) - Slovenský hokejový brankár Patrik Rybár sa výraznou mierou podieľal na víťazstve Grand Rapids Griffins v stredajšom dueli AHL nad Rockfordom IceHogs (3:1). V domácom zápase predviedol 29 úspešných zákrokov, keď z 30 striel inkasoval iba raz - na konci druhej tretiny ho prekonal Jacob Nilsson. Rybára vyhlásili za druhú hviezdu stretnutia.

V noci na štvrtok bodoval v AHL zo Slovákov iba Marián Studenič. Jeho asistencia však nepomohla Binghamtonu, ktorý prehral na ľade Syracuse Crunch 2:5. Pre 20-ročného útočníka to bol už 11. bod (7+4) v 15. zápase sezóny.