Moskovské CSKA zdolalo Jaroslavľ. Medveščak vyhral v Rige

TASR, 6. januára 2016 12:14, aktualizované 6. januára 21:22

Hlavnou hviezdou duelu bol brankár Iľja Sorokin, ktorý zlikvidoval všetkých 28 striel hráčov Lokomotivu Jaroslavľ.

Ilustračné foto Foto: TASR/AP
Moskva 6. januára (TASR) - Hokejisti Amuru Chabarovsk zdolali v stredajšom zápase základnej časti KHL Salavat Julajev Ufa 5:4 po predĺžení, keď víťazný gól domácich strelil v 65. minúte Vladislav Ušenin. Hosťom nestačil na triumf ani hetrik Nikolaja Prochorkina.

Moskovské CSKA triumfovalo na domácom ľade nad Lokomotivom Jaroslavľ hladko 4:0. Hlavnou hviezdou duelu bol brankár Iľja Sorokin, ktorý zlikvidoval všetkých 28 striel hosťujúcich hráčov.

KHL - streda:

Admiral Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Góly: 17. a 22. Makarov

Amur Chabarovsk – Salavat Julajev Ufa 5:4 pp (1:1, 3:2, 0:1 - 1:0)
Góly: 14. a 21. Bergfors, 35. Ibragimov, 39. Kolář, 65. Vlad. Ušenin – 8., 27. a 42. Prochorkin, 40. Hartikainen

Metallurg Novokuzneck – Traktor Čeľabinsk 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
Góly: 17. a 43. Poliščuk – 19. a 45. Osnovin, 44. Novák

Sibir Novosibirsk - Neftechimik Nižnekamsk 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)