Slovan získal štvrtý juniorský titul. Vo finále zdolal Trenčín

TASR, 30. marca 2016 21:00

Belasí triumfovali v celej sérii 3:1 na zápasy.

Ilustračné foto Foto: TASR/Martin Baumann
Bratislava 30. marca (TASR) - Hokejisti Slovana Bratislava si vybojovali majstrovský titul v extralige juniorov 2015/2016. V stredajšom štvrtom stretnutí finále play off zvíťazili pred 2307 divákmi na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu nad obhajcom trofeje Duklou Trenčín tesne 2:1 a v celej sérii triumfovali 3:1 na zápasy.

O góly Slovana sa postarali v prvej tretine Marco Halama a Adam Liška, Dukla stihla už iba skorigovať stav zásluhou Miroslava Zarembu. "Belasí" získali štvrtý juniorský titul v ére samostatnosti, Trenčania si na svoj jedenásty musia minimálne rok počkať.

Juniori HC SLOVAN Bratislava zdolali vo štvrtom zápase Duklu Trenčín 2:1 a tešia sa zo zisku majstrovského titulu! Gratulujeme! #VerniSlovanu

Posted by HC SLOVAN Bratislava on 30. marec 2016
.

finále play off juniorskej extraligy 2015/2016 - 4. zápas:

Slovan Bratislava - Dukla Trenčín 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Góly: 13. Halama (Danišovský, Galis), 18. Liška (Laššo) – 32. Zaremba (Berák, Halabrín). Rozhodovali: Baluška, J. Konc – Kacej, Stanzel, 2307 divákov.

/konečný stav série: 3:1, Slovan sa stal majstrom/