Štvrtok 23. máj 2024Meniny má Želmíra

Hokejisti Pardubíc zdolali Litvínov v 51. kole českej ligy

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Dynamo ešte v 55. minúte prehrávalo 3:5, potom však aj vďaka Paulovičovi vyrovnalo a v extračase v presilovke po jeho asistencii rozhodol Robert Kousal.

Praha 3. februára (TASR) - Hokejisti Pardubíc zvíťazili vo štvrtkovej predohrávke 51. kola českej extraligy na domácom ľade nad Litvínovom 6:5 po predĺžení. V drese domácich sa strelecky darilo slovenským útočníkom, dva góly dal Matej Paulovič, jeden Marek Hecl. Dynamo ešte v 55. minúte prehrávalo 3:5, potom však aj vďaka Paulovičovi vyrovnalo a v extračase v presilovke po jeho asistencii rozhodol Robert Kousal (v zápase 1+3).

Česká extraliga - 51. kolo:

HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov 6:5 pp (1:2, 2:2, 2:1 - 1:0)

Góly: 9. HECL, 25. Košťálek, 39. PAULOVIČ, 55. PAULOVIČ, 56. Musil, 62. Kousal (PAULOVIČ) - 11. Estephan, 19. Straka, 22. Fronk, 31. Irving, 55. Zdráhal