Prvá hokejová liga: Výsledky štvrťfinálových zápasov play off

TASR, 11. februára 2016 20:02

Prvá hokejová liga mala vo štvrtok na programe prvé zápasy štvrťfinále play off. Hrá sa na tri víťazstvá.

Ilustračné foto Foto: TASR/AP
Liptovský Mikuláš 11. februára (TASR) - Prvá hokejová liga mala vo štvrtok na programe prvé zápasy štvrťfinále play off /hrá sa na tri víťazstvá/.

MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Michalovce 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Gól: 19. Drotár. Rozhodovali: Valach - Peterka, Ševčík, vylúčení: 3:6, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 1620 divákov
/na zápasy 0:1/

HC 46 Bardejov - HC Topoľčany 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)
Góly: 2., 34. Fajčák, 28., 31. Linet, 41., 54. Baláž, 3. Solomončak, 23. Ihnaťo. Rozhodovali: Lauff - Riš, Bogdaň, vylúčení: 5:4, navyše: Ščurko (Bardejov) 10 minút za napadnutie zozadu, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0
/na zápasy 1:0/

Prečítajte si aj:

11. februára 2016 23:07

Olympijský hokejový výber SR otočil duel s Francúzskom, vyhral 2:1
Tím vedený trénerom Petrom Oremusom síce prehrával od 16. minúty po góle Eliota Berthona, no dokázal skóre otočiť.