Utorok 28. máj 2024Meniny má Viliam

IHL: Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali s Bolzanom

Ilustračná fotografia. Foto: TASR

Bratislavčania v druhej tretine otočili nepriaznivý vývoj a po góloch Michela Miklíka a Adama Bezáka viedli 2:0.

Bratislava 19. marca (TASR) - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali vo štvrtom zápase štvrťfinále play off IHL s HC Bolzano 3:4. Víťaz základnej časti vedie v sérii 3:1.

Bratislavčania v druhej tretine otočili nepriaznivý vývoj a po góloch Michela Miklíka a Adama Bezáka viedli 2:0. Záverečnú časť však nezvládli. Inkasovali dva góly v priebehu 16 sekúnd, v 50. minúte štvrtý a už sa im podarilo iba skorigovať prehru.

4. zápas štvrťfinále play off IHL:

iClinic Bratislava Capitals - HC Bolzano 3:4 (0:1, 2:0, 1:3)
Góly: 22. Miklík (Bubela, Guimond), 33. Bezák (Faith, Guimond), 54. Higgs (Kostitsyn) – 19. Miceli (Bernard), 46. Bernard (Plastino), 47. Findlay (Frank), 50. Frigo (Miceli), rozhodovali: Fichtner, Siegel – Gatol, Riecken, vylúčení: 4:5 na 2 min., presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0