Utorok 7. máj 2024Meniny má Monika

Jakubko s Breznaníkom v Rusku skórovali, ich Perm však prehral

Lokomotiv Moskva v základnej zostave s obrancom Jánom Ďuricom uspel na ihrisku Tereku jednoznačne 3:0.

Moskva 22. septembra (TASR) - V prvom sobotňajšom zápase 9. kola ruskej futbalovej ligy prehral Nižnyj Novgorod s CSKA Moskva 2:3.

V drese Amkaru Perm sa presadili gólovo obaja slovenskí reprezentanti Martin Jakubko i Michal Breznaník, no pre ich tím to na body nestačilo. Perm prehral na ihrisku Dinama Moskva 2:3.

Ruská liga - 9. kolo:

FC Volga Nižnyj Novgorod - CSKA Moskva 2:3, Dinamo Moskva - Amkar Perm 3:2 /za hostí M. Jakubko hral do 67. minúty a v 25. strelil gól, M. Breznaník hral od 42. minúty a v 90.+2 strelil gól/, Krídla Sovietov - Zenit Petrohrad 2:2, Terek Groznyj - Lokomotiv Moskva 0:3 /v drese hostí odohral J. Ďurica celý zápas/