Nedela 12. máj 2024Meniny má Pankrác

Kane strelil prvý gól za Bayern a pomohol k výhre nad Brémami

Hráč Bayernu Leroy Sane (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Harrym Kaneom po tom, ako strelil gól vo futbalovom zápase nemeckej Bundesligy Werder Brémy - Bayern Mníchov v Brémach 18. augusta 2023. Foto: TASR/AP

Pomohol mu k vysokej výhre v otváracom zápase novej sezóny bundesligy na ihrisku Werderu Brémy 4:0.

Berlín 18. augusta (TASR) - Anglický futbalový útočník Harry Kane strelil svoj prvý gól za Bayern Mníchov a pomohol mu k vysokej výhre v otváracom zápase novej sezóny bundesligy na ihrisku Werderu Brémy 4:0.

Tridsaťročný kapitán Anglicka sa presadil v 74. minúte po prihrávke Alphonsa Daviesa a s prispením teču upravil na 2:0. Už v 4. minúte asistoval na zásah Leroya Saneho, ktorý v 90. minúte zvýšil na 3:0. Skóre duelu uzavrel o štyri minúty neskôr Mathys Tel. Kane prestúpil do Bayernu z Tottenhamu za vyše 100 miliónov eur.