Nedela 28. apríl 2024Meniny má Jarmila

Kelemen strelil gól, ale Tucson prehral s Calgary 4:5 po predĺžení

Na archívnej snímke Miloš Kelemen. Foto: TASR - Jaroslav Novák

Kelemen zaznamenal presný zásah v druhom stretnutí v rade a bodoval v treťom z uplynulých štyroch duelov.

New York 6. marca (TASR) - Slovenský hokejista Miloš Kelemen sa strelecky presadil v nočnom zápase nižšej zámorskej súťaže AHL. Útočník zaznamenal dvanásty gól v sezóne, no Tucson Roadrunners prehral s Calgary Wranglers 4:5 po predĺžení.

Dvadsaťštyriročný Kelemen skóroval v polovici prvej tretiny, keď upravil na 2:1. Tucson viedol v stretnutí trikrát (1:0, 3:1 i 4:2), ale súper v závere tretej časti vyrovnal a o triumfe rozhodol počas presilovej hry. Roadrunners prehral ôsmy z uplynulých desiatich duelov. Kelemen zaznamenal presný zásah v druhom stretnutí v rade a bodoval v treťom z uplynulých štyroch duelov. V tejto sezóne odohral 38 zápasov a získal 22 bodov (12+10).

Jeho spoluhráč a krajan Patrik Koch nebodoval. Slovenský reprezentačný obranca nastúpil v 46 stretnutiach a má na konte jeden gól a desať asistencií.