KHL: Hudáček vychytal druhý triumf Spartaka Moskva v Petrohrade

Na archívnej snímke brankár Július Hudáček. Foto: TASR - Pavel Neubauer

CSKA Moskva vyhral nad Viťazom Podoľsk 6:2 a triumfoval aj v druhom vzájomnom dueli.

Moskva 28. februára (TASR) - Slovenský brankár Július Hudáček pomohol vo štvrtkovom druhom stretnutí 1. kola play off Západnej konferencie KHL k víťazstvu hokejistov Spartaka Moskva v Petrohrade 3:2. Hostia prehrávali ešte na začiatku tretej tretiny 0:2, skóre ale dokázali otočiť gólom 5 sekúnd pred koncom 3. dejstva a v sérii sa dostali do vedenia už 2:0 na zápasy.

Hráči Barysu Astana vyhrali vo Východnej konferencii na domácom ľade nad Torpedom Nižnij Novgorod 5:4 po predĺžení a v sérii vedú 2:0 na zápasy.

Avtomobilist Jekaterinburg zdolal doma Traktor Čeľabinsk 4:2 a vedie rovnako 2:0 na zápasy.