Nedela 28. apríl 2024Meniny má Jarmila

Magnitogorsk zdolal Ufu 3:2 v druhom predĺžení, zahrá si finále

Ilustračné foto Foto: TASR/AP

Ufa síce viedla v Magnitogorsku 2:0, ale domáci dokázali manko v tretej tretine zmazať a duel poslali do predĺženia.

Magnitogorsk 31. marca (TASR) - Hokejisti Metallurgu Magnitogorsk si zahrajú finále KHL o Gagarinov pohár. Vo štvrtkovom piatom finále play off Východnej konferencie otočili skóre súboja so Salavatom Julajev Ufa a po triumfe 3:2 v druhom predĺžení sa v boji o celkové víťazstvo v nadnárodnej súťaži stretnú s víťazom základnej časti i celej Západnej konferencie CSKA Moskva.

Ufa síce viedla v Magnitogorsku 2:0, ale domáci dokázali manko v tretej tretine zmazať a duel poslali do predĺženia. Prvá nadstavená dvadsaťminútovka rozuzlenie nepriniesla, na začiatku druhej časti napokon rozhodol o triumfe Metallurgu v 82. minúte útočník Jaroslav Kosov.