KHL: SKA Petrohrad podľahol Dinamu Moskva 0:4 v semifinále play off

TASR, 11. marca 2016 21:22

Dinamo Moskva v sérii play off Západnej konferencie KHL vedie 2:1.

Na archívnej snímke hráči Dinama Moskva Foto: TASR - Pavel Neubauer
Moskva 11. marca (TASR) – V treťom zápase semifinále play off Západnej konferencie KHL zvíťazil moskovský CSKA na ľade Torpeda Nižnij Novgorod 3:1 a v sérii vedie 2:1 na zápasy.

V ďalšom stretnutí si Dinamo Moskva poradilo s Petrohradom na jeho ľade jednoznačne 4:0 a v sérii vedie 2:1.

KHL - play off - sumáre:

HC Torpedo Nižnij Novgorod – CSKA Moskva 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Góly: 48. Budkin – 9. a 46. Denisov, 60. Korotkov
/stav série 1:2/

SKA Petrohrad – Dinamo Moskva 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Góly: 16. Igumnov, 24. Pestuško, 37. Gorovikov, 58. Tarasov

Prečítajte si aj:

10. marca 2016 18:49

KHL: Meszároš potiahol Sibir za víťazstvom gólom a asistenciou
Hokejisti Sibiru Novosibirsk vyrovnali stav semifinálovej série 2. kola play off KHL s Metallurgom Magnitogorsk na 1:1

9. marca 2016 21:28

KHL: Moskovské CSKA zdolalo Nižnij Novgorod a vyrovnalo stav série
Lídrom ofenzívy domácich bol kanadský legionár Geoff Platt, autor dvoch gólov a asistencie.

8. marca 2016 17:05

Meszárošov gól Sibiru nestačil, Magnitogorsku podľahol 1:3
V druhom zápase tej istej fázy Východnej konferencie Salavat Julajev Ufa zvíťazil na ľade Avangardu Omsk 3:2 po predĺžení.