< sekcia Šport

Kližan sa pre zranenie odhlásil z turnaja v Miami

Slovenský tenista Martin Kližan Foto: TASR/AP

Kližan mal v 1. kole v Miami voľno, v druhom mal nastúpiť proti Kanaďanovi Vasekovi Pospisilovi.

Miami 24. marca (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan sa pre zranenie nohy nepredstaví na turnaji ATP v Miami. Dvadsiatysiedmy hráč svetového rebríčka skrečoval zo zdravotných dôvodov už súboj 2. kola na podujatí ATP Masters 1000 v americkom Indian Wells so Španielom Fernandom Verdascom, po ktorom sa vrátil domov doliečiť si zranenie. Informovala o tom internetová stránka Slovenského tenisového zväzu.

Kližan mal v 1. kole v Miami voľno, v druhom mal nastúpiť proti Kanaďanovi Vasekovi Pospisilovi. Po odhlásení ho v "pavúku" nahradí Portugalčan Joao Sousa. "Noha nie je stále zdravotne v poriadku, ale posilňujem aspoň na bicykli," uviedol Kližan na Facebooku.

,,Noha nie je stále zdravotne v poriadku, ale posilňujem aspoň na bicykli...",,The leg's not quite healed yet, but at least I'm keeping fit on a bike..."

Posted by Martin Kližan on Wednesday, March 23, 2016

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.

,,Noha nie je stále zdravotne v poriadku, ale posilňujem aspoň na bicykli...\",,The leg's not quite healed yet, but at least I'm keeping fit on a bike...\"

Posted by Martin Kližan on Wednesday, March 23, 2016
\n","publisher":{"@type":"Organization","name":"TASR","logo":{"@type":"ImageObject","url":"http://www.tasr.sk/templates/tasr/assets/images/footerlogo_tasr.png","width":82,"height":15}},"description":"Kližan mal v 1. kole v Miami voľno, v druhom mal nastúpiť proti Kanaďanovi Vasekovi Pospisilovi."}