Košičania zdolali Levice a postúpili do semifinále Eurovia SBL

TASR, 16. marca 2016 19:53

Košičania vyhrali vo štvrtom zápase 1. kola play off nad BK Levickí Patrioti 93:82 a sériu hranú na tri víťazstvá 3:1.

Ilustračné foto Foto: TASR/Michal Svítok
Košice 16. marca (TASR) - Basketbalisti domáceho KB TU Košice postúpili v stredu do semifinále play off Eurovia SBL. Košičania vyhrali vo štvrtom zápase 1. kola play off nad BK Levickí Patrioti 93:82 a sériu hranú na tri víťazstvá 3:1.

KB TU Košice - BK Levickí Patrioti 93:82 (51:40)
Najviac bodov: Baťka 22, Avramovič 20, Jankovič 11 - Colimon 18, Granger 16, Žiak 15
/na zápasy: 3:1, Košice postúpili do semifinále/