Liberec krok od postupu do semifinále

TASR, 20. marca 2017 21:43

Ilustračné foto. Foto: TASR/Henrich Mišovič

Praha 20. marca (TASR) - Víťaz základnej časti českej najvyššej hokejovej súťaže Bíli Tygři Liberec zvíťazil v štvrtom štvrťfinálovom stretnutí play off na ľade HC Škoda Plzeň 4:0. Na hladkom triumfe sa gólovo podieľal aj slovenský útočník Branko Radivojevič. Liberec sa ujal vedenia v sérii 3:1 na zápasy.

V druhom pondelňajšom stretnutí muselo rozhodnúť o víťazovi až predĺženie, domácemu Chomutovu vybojoval výhru 2:1 nad Třincom v 20. minúte nadstaveného času slovenský obranca Juraj Valach. Piráti vedú v sérii už 3:1 na zápasy.