Pondelok 13. máj 2024Meniny má Servác

Liverpool doma hladko zdolal Aston Villu

Ilustračné foto. Foto: TASR

Hráči Crystal Palace vyhrali doma nad Wolverhamptonom Wanderers 3:2, keď sa dvoma gólmi prezentoval francúzsky útočník Odsonne Edouard.

Londýn 4. septembra (TASR) - Futbalisti FC Liverpool vyhrali v anglickej Premier League tretí duel za sebou. V nedeľnom súboji 4. kola si doma hladko poradili s Aston Villou 3:0 a v tabuľke im patrí s desiatimi bodmi tretia priečka. Na zatiaľ stopercentného lídra Manchester City strácajú dva body.

Liverpool poslal do náskoku už v 3. minúte maďarský reprezentant Dominik Szoboszlai, v klube si tak otvoril strelecký účet po letnom prestupe z Lipska. Ešte v prvom polčase domáci zvýšili náskok po vlastnom góle Mattyho Casha a po zmene strán pridal poistku Mohamed Salah.