Sobota 18. máj 2024Meniny má Viola

Lobotka si pri prehre s AS Rím zlomil rebro

Na snímke Stanislav Lobotka. Foto: TASR - Jaroslav Novák

Lobotka musel opustiť ihrisko v 56. minúte duelu a jeho stav budú kluboví lekári vyhodnocovať v najbližších dňoch.

Neapol 24. decembra (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka má zlomené rebro. Zranenie utrpel v sobotňajšom zápase Serie A, v ktorom jeho SSC Neapol prehral s AS Rím 0:2. V rovnakom stretnutí sa zranil aj obranca Natan, ktorý si vykĺbil rameno. Obaja budú chýbať v piatkovom súboji s Monzou.

Lobotka musel opustiť ihrisko v 56. minúte duelu a jeho stav budú kluboví lekári vyhodnocovať v najbližších dňoch. Neapol prišiel okrem dvoch zranených aj o Mattea Politana a kanoniera Victora Osimhena, ktorí dostali červené karty a ďalšie tresty im pravdepodobne udelí aj disciplinárna komisia. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.