Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

Lyžovanie na tráve: Slovenka Míková opäť majsterkou sveta v super-G

Slovenská reprezentantka v lyžovaní na tráve Barbara Míková sa stala majsterkou sveta v super-G Foto: TASR

Tambre 2. septembra (TASR) - Na šampionáte v talianskom stredisku Tambre získala už tretí titul majsterky sveta v tejto disciplíne za sebou

Tambre 2. septembra (TASR) - Slovenská reprezentantka v lyžovaní na tráve Barbara Míková sa stala majsterkou sveta v super-G. Na šampionáte v talianskom stredisku Tambre získala už tretí titul majsterky sveta v tejto disciplíne za sebou, keď suverénne zvíťazila s náskokom 62 stotín sekundy pred Adelou Kettnerovou z Česka a domácou Antonelou Manzoniovou. Informáciu priniesla oficiálna internetová stránka Slovenskej lyžiarskej asociácie (SLA). V mužskej súťaži obsadil Lukáš Ohrádka v konkurencii takmer 50 štartujúcich 15. miesto.