Mak otvoril skóre prvého semifinále Gréckeho pohára

TASR, 2. marca 2016 21:19

Ofenzívny krídelník zápas nedohral, keď v 89. minúte dostal druhú žltú kartu a musel predčasne z ihriska.

Slovenský futbalový reprezentant Róbert Mak z PAOK Solún Foto: TASR/AP
Solún 2. marca (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Róbert Mak z PAOK Solún strelil v stredu v prvom semfinále Gréckeho pohára gól do siete Olympiakosu Pireus, jeho tím ale na domácej tráve prehral 1:2. Ofenzívny krídelník zápas nedohral, keď v 89. minúte dostal druhú žltú kartu a musel predčasne z ihriska.

Odveta je na programe 6. apríla. Mak otvoril skóre zápasu v 9. minúte, Olympiakos však priebeh otočil.