Utorok 11. jún 2024

Manchester City zvíťazil v príprave nad Bayernom Mníchov 2:1

Hráč James McAtee (uprostred) z Manchestru City sa teší z gólu proti Bayernu Mníchov počas prípravného zápasu 26. júla 2023 v Tokiu. Foto: TASR - AP

Triumf úradujúceho šampióna Ligy majstrov zariadil v 86. minúte stopér Aymeric Laporte.

Tokio 26. júla (TASR) - Futbalisti Manchestru City zvíťazili v stredajšom prípravnom zápase na turné v Japonsku nad Bayernom Mníchov 2:1. Anglický tím poslal v Tokiu do vedenia v 21. minúte stredopoliar James McAtee, v 81. minúte vyrovnal iba 18-ročný francúzsky útočník Mathys Tel. Triumf úradujúceho šampióna Ligy majstrov zariadil v 86. minúte stopér Aymeric Laporte. Oba tímy na seba narazili pred pár mesiacmi vo štvrťfinále LM, "Citizens" vyradili bundesligistu po víťazstve 3:0 doma a remíze 1:1 v Mníchove.