Pondelok 29. apríl 2024Meniny má Lea

Nad štartom Romera a Richarlisona proti Brightonu visí otáznik

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Richarlison, ktorý proti Evertonu otvoril v 9. minúte skóre, si sťažoval na bolesť chrbta a z hry odstúpil po hodine hry.

Londýn 25. decembra (TASR) - Pred štvrtkovým zápasom Premier League na pôde Brightonu visí otáznik nad štartom dvojice futbalistov Tottenhamu Hotspur. Argentínsky obranca Christian Romero a brazílsky útočník Richarlison nedohrali pre zranenia piatkový duel s Evertonom, v ktorom Spurs triumfovali 2:1 a natiahli víťaznú šnúru v lige na tri zápasy.

Richarlison, ktorý proti Evertonu otvoril v 9. minúte skóre, si sťažoval na bolesť chrbta a z hry odstúpil po hodine hry. Romero odohral iba prvý polčas po tom, ako si natiahol zadný stehenný sval. "Do zápasu ešte zostávajú tri dni. Sú pod dohľadom lekárov. Uvidíme, ako sa rozhodneme, rozhodne však nepôjdeme do rizika," vyhlásil tréner Tottenhamu Ange Postecoglou.

Jeho tím figuruje na štvrtom mieste tabuľky so štvorbodovou stratou na vedúci Arsenal Londýn.