Utorok 19. marec 2024Meniny má Jozef

NBA: Majiteľ Rockets Alexander konfrontoval rozhodcu, dostal pokutu

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Incident sa udial v záverečnej minúte prvej štvrtiny. Alexander vstal zo svojho miesta v prvom rade, vyštartoval za arbitrom Billom Kennedym, niečo mu povedal a vrátil sa späť na svoje sedadlo.

New York 27. apríla (TASR) - Leslie Alexander, majiteľ klubu NBA Houston Rockets, dostal od vedenia zámorskej profiligy pokutu 100-tisíc dolárov za konfrontáciu s rozhodcom počas utorkového zápasu proti Oklahome City Thunder.

Incident sa udial v záverečnej minúte prvej štvrtiny. Alexander v jednom momente vstal zo svojho miesta v prvom rade, vyštartoval za arbitrom Billom Kennedym, niečo mu povedal a vrátil sa späť na svoje sedadlo. Rockets zvíťazili 105:99 a v 1. kole play off vyradili Thunder v piatich zápasoch. V semifinále Západnej konferencie narazia na úspešnejšieho z dvojice San Antonio - Memphis, Spurs vedú v sérii 3:2. Informáciu priniesla agentúra AP.