Pondelok 29. apríl 2024Meniny má Lea

Neapol viedol po polčase nad Ajaxom 2:0, Lobotka v základnej zostave

Na snímke v popredí vľavo hráč Neapolu Giacomo Raspadori sa teší po strelení druhého gólu, vpravo slovenský futbalista Neapolu Stanislav Lobotka v zápase 4. kolo A-skupiny skupinovej fázy Ligy majstrov vo futbale SSC Neapol - Ajax Amsterdam v Neapole 12. októbra 2022. Foto: TASR/AP

Neapolu stačilo na postup do osemfinále získať jeden bod, rovnako ako hráčom FC Bruggy, ktorí hrali po polčase na ihrisku Atletica Madrid nerozhodne 0:0.

Bratislava 12. októbra (TASR) - Futbalisti SSC Neapol v zostave so slovenským stredopoliarom Stanislavom Lobotkom viedli po prvom polčase stredajšieho duelu A-skupiny Ligy majstrov nad Ajaxom Amsterdam 2:0. Už vo 4. minúte skóroval Hirving Lozano, druhý gól pridal Giacomo Raspadori po štvrťhodine hry. Neapolu stačilo na postup do osemfinále získať jeden bod, rovnako ako hráčom FC Bruggy, ktorí hrali po polčase na ihrisku Atletica Madrid nerozhodne 0:0.