Hráči Paris Saint Germain oslavujú víťazstvo a titul po zápase League One Troyes - PSG v Troyes 13. marca 2016. Foto: TASR/AP

Švédsky kanonier zaznamenal v priebehu jedenástich minút druhého polčasu čistý hetrik a v samom závere uzavrel skóre na konečných 9:0 pre hostí.

Paríž 13. marca (TASR) - Futbalisti Paríža Saint-Germain sa stali štvrtýkrát za sebou majstrami Francúzska. V nedeľňajšom súboji 30. kola Ligue 1 deklasovali Troyes na jeho ihrisku 9:0.

Osem kôl pred koncom súťaže tak majú na čele tabuľky pred druhým AS Monaco nedostihnuteľný 25-bodový náskok.

Tréner Paris Saint Germain Laurent Blanc s úsmevom počas zápasu League One Troyes - PSG v Troyes 13. marca 2016.

Muy felices por este nuevo título. ¡Campeones!

Zveřejnil(a) Edi Cavani dne 13. březen 2016

Pod demontáž súpera sa v nedeľu najvýraznejšie podpísal Zlatan Ibrahimovič. Švédsky kanonier zaznamenal v priebehu jedenástich minút druhého polčasu čistý hetrik a v samom závere uzavrel skóre na konečných 9:0 pre hostí.

Švédsky útočník Paris Saint Germain Zlatan Ibrahimovič (vpravo) a hráč Troyes Matthieu Saunier v súboji o loptu v zápase League One Troyes - PSG v Troyes 13. marca 2016.

Švédsky útočník Paris Saint Germain Zlatan Ibrahimovič oslavuje svoj gól v zápase League One Troyes - PSG v Troyes 13. marca 2016.

Na snímke zľava Angel Di Maria, Edison Cavani, Zlatan Ibrahimovič a Javier Pastore oslavujú gól v zápase PSG s Troyes v nedeľu 13. marca 2016.

Uruguajský útočník Paris Saint Germain Edison Cavani oslavuje svoj gól v zápase League One Troyes - PSG v Troyes 13. marca 2016.

Paris est officiellement Champion de France pour la 6e fois ! #ParisiensEtChampions #IciCestPar6 Paris wins the Ligue 1 title for the 6th time #ParisiensEtChampions #IciCestPar6