Nedela 19. máj 2024Meniny má Gertrúda

Philadelphia prišla o brankára Harta, zranil sa v zápase s Buffalom

Brandon Biro z Buffala Sabres (dole) v zrážke s Carterom Hartom z Philadelphie Flyers (vľavo) a Camom Atkinsonom po strelení gólu počas prvej tretiny hokejového zápasu NHL v stredu 1. novembra 2023 vo Philadelphii. Foto: TASR/AP

Hart sa zranil po súboji s útočníkom "šablí" Kyleom Okposom. O dve minúty neskôr ho prekonal Brandon Biro, Hart následne za pomoci spoluhráča odišiel z ľadu.

Philadelphia 2. novembra (TASR) - Brankár Carter Hart z Philadelphie Flyers nedohral štvrtkový zápas proti Buffalu Sabres (2:5). V polovici prvej tretiny odstúpil zo zápasu a klub informoval, že utrpel zranenie v strednej časti tela.

Hart sa zranil po súboji s útočníkom "šablí" Kyleom Okposom. O dve minúty neskôr ho prekonal Brandon Biro, Hart následne za pomoci spoluhráča odišiel z ľadu. Domáci tréner John Tortorella povedal, že po zápase nemal žiadne informácie o stave brankára.