Štvrtok 23. máj 2024Meniny má Želmíra

Plutnara z Karlových Varov vyšetrujú za uhryznutie súpera

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Po stretnutí bola na sociálnych sieťach zverejnená fotografia Piskáčkovej ruky, na ktorej sa vytvorila modrina.

Praha 4. novembra (TASR) - Český hokejista Michal Plutnar z tímu HC Energie Karlove Vary čelí vyšetrovaniu disciplinárnej komisie za piatkový "zákrok" na Jana Piskáčka. V ligovom zápase proti Plzni (2:3 po predĺžení) mal súpera pohrýzť do ruky.

K incidentu došlo v druhej tretine, rozhodcovia Antonín Jeřábek a Jiří Ondráček si však nič nevšimli, a tak Plutnar pokračoval v hre. Ak by situáciu zaznamenali, podľa pravidiel by to bol pre Plutnara v zápase koniec. Po stretnutí bola na sociálnych sieťach zverejnená fotografia Piskáčkovej ruky, na ktorej sa vytvorila modrina. Informácie priniesol portál iDNES.cz.