Utorok 16. apríl 2024Meniny má Dana a Danica

Plzeň prehrala v Tepliciach 1:2, Hrošovský strelil gól

Patrik Hrošovský (vpravo) z Viktorie Plzeň. Foto: TASR/AP

Nepriaznivý stav korigoval v 62. minúte slovenský stredopoliar Patrik Hrošovský, ktorý si v šestnástke narazil loptu so spoluhráčom a následne technickou strelou prekonal brankára Tomáša Grigara.

Praha 15. marca (TASR) - V piatkovom stretnutí 25. kola najvyššej českej futbalovej ligy prehrali hráči majstrovskej Viktorie Plzeň v Tepliciach 1:2 a ich sny o obhajobe titulu sa rozplývajú.

Fortuna liga - 25. kolo:

FK Dukla Praha - MFK Karviná 2:1 (2:1)

Góly: 3. Djuranovič (z 11 m), 5. Miloševič - 32. Wágner, ČK: 90. Djuranovič (Dukla)

/Hruška celé stretnutie - Záhumenský celé stretnutie + ŽK, Bukata do 46. min., Guba do 58. min./

FK Teplice - Viktoria Plzeň 2:1 (2:0)

Góly: 5. Hora, 31. Moulis - 62. HROŠOVSKÝ

/za hostí Hrošovský celé stretnutie + gól, Pačinda do 58. min., Bakoš od 58. min./