Pozrite sa, čo sa stane, keď si spoluhráči rozumejú

strelci Levante Foto:

Málo vídaný, azda možno aj nacvičený signál priameho kopu sa podaril hráčom španielskeho klubu Levante.

Bratislava 15. apríla (Teraz.sk) – V 33. kole španielskej Primera Division sa hráčom hosťujúceho Levante ponúkla možnosť priameho kopu v druhej minúte nadstaveného času. Čo však následovalo čakal asi málokto, ak vôbec...

Loptu si postavil hráč s číslom 3 Casadesus na pravačku tak, aby priamou strelou ohrozil domáceho brankára. Podobný úmysel mal jeho spoluhráč s číslom 11 Rubén, no však na ľavačku. Po odpískaní priameho voľného kopu sa obaja aktéri rozbehli a spoločne vystrelili... Lopta šla, ďaleko od brány a zmätení ´strelci´na seba nechápavo pozreli.
Situáciu podobne zhodnotili všetci hráči na ihrisku, jediný kto mal z tejto ´šance´úsmev a možno aj škodoradosť na tvári bol komentátor.

Pre úplnosť dodávame, že Levante aj s obomi smoliarmi prehralo v nadstavenom čase po góle Perbeta z 5. minúty nadstaveného času 0:1. Nuž, niekedy sa aj dvaja majstri tesári utnú...