Ribery napadol spoluhráča Robbena, zaplatí pokutu 50-tisíc eur

Franck Ribery Foto: TASR/AP

Príčinou Riberyho zlosti mala byť nezhoda v tom, kto bude zahrávať priamy kop v nadstavenom čase prvého polčasu.

Mníchov 21. apríla (TASR) - Futbalista Bayernu Mníchov Franck Ribery podľa denníka Bild napadol spoluhráča Arjena Robbena počas polčasovej prestávky semifinálového zápasu Ligy majstrov 2011/2012 proti Realu Madrid (2:1).

Vedenie klubu ho preto údajne potrestalo pokutou vo výške 50-tisíc eur.

Príčinou Riberyho zlosti mala byť nezhoda v tom, kto bude zahrávať priamy kop v nadstavenom čase prvého polčasu. Robben preferoval Toniho Kroosa, ktorému sa jeho strela vôbec nevydarila.

Vedenie klubu odmietlo incident komentovať, Bild však priniesol informáciu o značnej finančnej pokute pre Riberyho. V stredu sa Bayern stretne s "Los Blancos" v španielskej odvete na štadióne Santiaga Bernabeua.