Utorok 23. apríl 2024Meniny má Vojtech

Ronaldo vypadol pre zranenie tváre z nominácie Portugalska

Futbalista Realu Madrid Cristiano Ronaldo. Foto: TASR/AP

Okrem Ronalda nebudú Portugalsku pre zranenia k dispozícii ani obranca Valencie Joao Pereira a stredopoliar Dynama Kyjev Miguel Veloso.

Lisabon 12. novembra (TASR) - Kapitán portugalskej futbalovej reprezentácie Cristiano Ronaldo vypadol z nominácie národného tímu na stredajší prípravný duel proti Gabonu v Libreville.

Dôvovom je tržná rana nad ľavým okom z ligového duelu Realu Madrid proti Levante.

Ronaldo pri výhre Realu 2:1 na takmer neregulárnom rozmočenom teréne dostal v úvode úder lakťom od Davida Navarra a hoci v 21. minúte ešte otvoril skóre zápasu, v polčasovej prestávke ho musel kouč Jose Mourinho vystriedať. Po návrate do Madridu absolvovala hviezda Realu vyšetrenia na miestnej klinike.