Rus Kuznecov postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marseille

TASR, 18. februára 2016 14:16, aktualizované 18. februára 17:47

Rus Andrej Kuznecov zvíťazil vo štvrtok v osemfinále tenisového turnaja ATP v Marseille nad domácim Quentinom Halysom.

Andrej Kuznecov Foto: TASR/EPA
Marseille 18. februára (TASR) - Rus Andrej Kuznecov zvíťazil vo štvrtok v osemfinále tenisového turnaja ATP v Marseille nad domácim Quentinom Halysom 6:0 a 6:4 a postúpil do štvrťfinále.

Dvojhra - osemfinále:

Andrej Kuznecov (Rus.) - Quentin Halys (Fr.) 6:0, 6:4
Nick Kyrgios (Austr.) - Tejmuraz Gabašvili (Rus.) 6:4, 6:4
Benoit Paire (8-Fr.) - Vincent Millot (Fr.) 6:3, 1:6, 6:3

dnes 6:21

Chárov gól v prvej tretine ani Halákov výkon Tímu Európy nestačili. Kľúčová bola tretia tretina, keď Kanada najskôr vyrovnala a napokon v poslednej minúte zápasu strelila víťazný gól na 2:1. video

včera 23:00

Fenerbahce i Zenit vyhrali, Ibrahimovič vykúpil Manchester United (4)
Viktoria Plzeň si pripísala druhú remízu v rámci E-skupiny. V základnej zostave s brankárom Matušom Kozáčikom a útočníkom Marekom Bakošom uhrala bezgólový výsledok na ihrisku Austrie Viedeň.

včera 21:45

Rajičová na Nepelovom Memoriáli po krátkom programe šiesta
Najlepší výkon predviedla podľa rozhodcov Ruska Julia Lipnická, ktorá dostala známku 63,16 a triumfovala pred krajankou Mariou Sockovovou (61,58), tretia skončila Kórejčanka Ji Hyun Byun (57,76).