Utorok 14. máj 2024Meniny má Bonifác

Lokomotiv s Ďuricom podľahol Hubočanovmu Zenitu 0:1

Tomáš Hubočan Foto: TASR/AP

O jediný gól zápasu sa postaral v 16. minúte Fajzulin.

Moskva 13. apríla (TASR) - V úvodnom sobotňajšom stretnutí 24. kola ruskej futbalovej ligy prehral Lokomotiv Moskva na domácom trávniku s majstrovským Zenitom Petrohrad najtesnejším rozdielom 0:1. O jediný gól zápasu sa postaral v 16. minúte Fajzulin.

V obrane Lokomotivu odohral celý zápas slovenský stopér Ján Ďurica, v 25. minúte videl za faul na Keržakova žltú kartu. Jeho spoluhráč z reprezentácie Tomáš Hubočan odohral na ľavej strane obrannej formácie hostí takisto celé stretnutie. Zenit figuruje v tabuľke najvyššej ruskej súťaže na priebežnom druhom mieste, keď na vedúci CSKA Moskva stráca šesť bodov, Lokomotiv je desiaty.

Výsledky:
Lokomotiv Moskva - Zenit Petrohrad 0:1 /J. Ďurica hral za domácich celý zápas, v 25. min videl ŽK - T. Hubočan celý zápas/, Terek Groznyj - Kubaň Krasnodar 2:2, FK Krasnodar - Krylja Sovietov Samara 0:3