< sekcia Šport

Škrtela trápia boľavé slabiny, vynechal istanbulské derby

Na snímke kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel počas tlačovej konferencie pred pondelkovým zápasom F-skupiny kvalifikácie na MS 2018 Anglicko - Slovensko vo Wembley 3. septembra 2017. Foto: TASR/Martin Baumann

Reprezentačného stopéra sužujú podľa tureckých médií boľavé slabiny a tím rozhodol, že ho do zápasu radšej nenasadí, aby sa jeho stav nezhoršil.

Istanbul 23. septembra (TASR) - Slovenský futbalista Martin Škrtel vynechal pre zranenie sobotňajšie istanbulské derby v rámci 6. kola tureckej ligy, v ktorom jeho Fenerbahce zdolal doma Besiktas 2:1. Reprezentačného stopéra sužujú podľa tureckých médií boľavé slabiny a tím rozhodol, že ho do zápasu radšej nenasadí, aby sa jeho stav nezhoršil.

Ako informoval portál haberturk.com, Škrtel pre zranenie trénoval v uplynulých dňoch iba individuálne. V sobotu ráno podstúpil ďalšie vyšetrenia u klubového lekára. Ten zistil, že piatková liečba nebola efektívna a rozhodol, že 32-ročný obranca v zápase nenastúpi. Ak by Škrtel podstúpil riziko a proti Besiktasu hral, hrozilo by mu, že sa slabiny odtrhnú. V tom prípade by mohol pauzovať až jeden a pol mesiaca.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.