Štvrtok 13. jún 2024

Slováci na EMF Nations Games prehrali v semifinále s Maďarskom

Na snímke vľavo hráč Slovenska Tomáš Mikluš, vpravo hráč Azerbajdžanu Sejmur Mammadov v zápase štvrťfinále ME v malom futbale Slovensko – Azerbajdžan v Košiciach 9. júna 2022. Foto: TASR - František Iván

V hre oboch tímov dominovali najmä pevné defenzívy.

Galanta 8. mája (TASR) - Slovenskí reprezentanti v malom futbale si na EMF Nations Games v Galante zahrajú o bronz. V semifinále podľahli Maďarom 1:3.

V hre oboch tímov dominovali najmä pevné defenzívy. Maďari sa ujali vedenia z pokutového kopu a do konca polčasu pridali ešte jeden gól. V poslednej päťminútovke sa Slováci odhodlali k hre bez brankára a z tlaku vyťažili znižujúci gól v 49. minúte, keď sa lopta po teči Attilu Talabéra ocitla v sieti. Vyrovnávajúci gól však nestrelili. Naopak, po chybe v obrane sa Maďari ešte raz presadili.

Duel o bronz bol na programe o 16.45. Informácie pochádzajú z tlačovej správy Slovenského zväzu malého futbalu.

Malý futbal - EMF Nations Games (Galanta)