Piatok 10. máj 2024Meniny má Viktória

Hokejisti Slovana Bratislava zdolali lídra zo Spišskej Novej Vsi

Na snímke vľavo Adam Žiak (Spišská N. Ves) a vpravo Patrik Masnica (Slovan) v stretnutí 15. kola Tipos extraligy v hokeji HC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves v utorok 31. októbra 2023 v Bratislave. Foto: TASR Pavel Neubauer

Hostia viedli v zápase 1:0 aj 2:1, no domáci tromi gólmi v tretej tretine otočili skóre. Zverenci Vladimíra Růžičku zvíťazili po tretí raz za sebou.

Bratislava 31. októbra (TASR) - Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v utorkovom zápase 15. kola Tipos extraligy nad lídrom zo Spišskej Novej Vsi 4:2. Spišiaci zostali aj napriek prehre na čele tabuľky s 33 bodmi, Slovan má o 10 bodov menej a patrí mu 7. priečka.

Na snímke gólová radosť hráčov Spišskej Novej Vsi v stretnutí 15. kola Tipos extraligy v hokeji HC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves v utorok 31. októbra 2023 v Bratislave.

HC Slovan Bratislava – HK Spišská Nová Ves 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)

Góly: 19. O´Brien (Pecararo, Findlay), 44. Preisinger (Gachulinec, Minárik), 46. Fominych (Scheid, Ranford), 48. Findlay (O´Brien, Beňo) – 12. Nellis (Danielčák, Majdan), 24. Beaudry (Žiak). Rozhodovali: Novák, Krajčík – Gegáň, Durmis, vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 5048 divákov.

Slovan: Coreau – Beňo, Golian, Scheid, Korenčík, Gachulinec, Maier, Královič, Jendek – O´Brien, Findlay, Török – Ranford, Preisinger, Minárik – Fominych, Masnica, Pecararo – Výhonský, Petráš, Lukošík

Spišská Nová Ves: Melicherčík – Merežko, Ališauskas, Knižka, Žiak, Ouellet-Beaudry, Romaňák – Burgess, Kerbashian, Archambault – Danielčák, Nellis, Majdan – Vandas, Myklucha, Džugan – Hamráček, Bortňák, Vartovník