Spartak Trnava v príprave zvíťazil nad Baníkom Ostrava 2:0

TASR, 6. februára 2016 18:31

Triumf zverencov trénera Ivana Hucka spečatil v druhej minúte nadstaveného času strelou do protipohybu brankára Martin Mikovič.

Na snímke zľava hráči FC Spartak Trnava Miloš Nikolić a Boris Godál na kondičnom sústredení v Piešťanoch 12. januára 2016. Foto: TASR/Lukáš Grinaj
Ostrava 6. februára (TASR) - V sobotňajšom prípravnom zápase zvíťazili futbalisti Spartaka Trnava nad po jeseni posledným tímom českej najvyššej súťaže Baníkom Ostrava 2:0. "Bílí andeli" išli do vedenia v 42. minúte, keď v sieti skončila tečovaná strela Róberta Ježa. Triumf zverencov trénera Ivana Hucka spečatil v druhej minúte nadstaveného času strelou do protipohybu brankára Martin Mikovič.