Stromková v Seiser Alme skončila v sobotu prvá, v nedeľu štvrtá

TASR, 28. februára 2016 21:03

Z víťazstva sa v nedeľu tešila Dominique Ohacová z Čile (59,00), ktorá triumfovala pred Rakúšankami Reginou Rathgebovou (55,50) a Laurou Wallnerovou (54,50).

Slovenská reprezentantka v akrobatickom lyžovaní Zuzana Stromková, archívne foto Foto: TASR/AP
Seiser Alm 28. februára (TASR) - Slovenská akrobatická lyžiarka Zuzana Stromková obsadila v nedeľňajších pretekoch Európskeho pohára FIS v disciplíne slopestyle štvrté miesto. Účastníčka ZOH 2014 v Soči predviedla v talianskom stredisku Sieser Alm výkon 53,50 bodu. V sobotu Stromková svoju disciplínu vyhrala.

Medzi mužmi reprezentovali Slovensko Igor Janckulík a Richard Jurečka, ktorí v konkurencii 52 pretekárov obsadili 21., respektíve 37. miesto.