Švédi nominovali na zápasy s Tureckom a Českom aj Ibrahimoviča

TASR, 15. marca 2016 21:59

Švédi sa v rámci prípravy na majstrovstvá Európy vo Francúzsku predstavia 24. marca v Turecku a o päť dní neskôr privítajú doma Česko.

Zlatan Ibrahimovič Foto: TASR/AP
Štokholm 15. marca (TASR) - Tréner švédskej futbalovej reprezentácie Erik Hamren nominoval na prípravné zápasy proti Turecku a Česku aj najväčšiu hviezdu Zlatana Ibrahimoviča z PSG. V 24-člennej nominácii figuruje viacero hráčov z úspešnej reprezentácie do 21 rokov, ktorá minulý rok vyhrala majstrovstvá Európy. Informovala agentúra dpa.

Na ME sa Švédi predstavia v E-skupine s Belgickom, Taliansko a Írskom.