Tenis: Granollers bez problémov do 2. kola turnaja ATP v Memphise

TASR, 9. februára 2016 21:45

V úvodnom kole si poradil s Malekom Jazirim z Tuniska vo dvoch setoch 6:1, 6:3.

Španielsky tenista Marcel Granollers Foto: TASR/AP
Memphis 9. februára (TASR) - Španielsky tenista Marcel Granollers bez väčších problémov postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Memphise.

Dvojhra - 1. kolo:

Marcel Granollers (Šp.) - Malek Jaziri (Tun.) 6:1, 6:3

Prečítajte si aj:

9. februára 2016 21:30

Gilles Müller sa v Rotterdame prebojoval do 2. kola
Luxemburský tenista Gilles Müller zdolal v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Rotterdame rovnako nenasadeného talianskeho súpera Andreasa Seppiho.

9. februára 2016 20:47

Tenis: Cuevas postúpil do 2. kola turnaja ATP v Buenos Aires
Uruguajský tenista Pablo Cuevas zdolal v 1. kole dvojhry Španiela Alberta Ramosa-Vinolasa.