Trenčín v príprave vyhral nad Steauou Bukurešť 1:0

TASR, 6. februára 2016 18:29

Jediný gól zápasu strelil v 44. min bývalý hráč Salzburgu, Rapidu Viedeň a Bayernu Mníchov Rakúšan Stefan Maierhofer, ktorý je v kádri trénera Martina Ševelu na skúške.

Na archívnej snímke tréner Trenčanov Martin Ševela (vpravo) Foto: TASR/Radovan Stoklasa
Belek 6. februára (TASR) - Futbalisti slovenského úradujúceho majstra AS Trenčín zvíťazili v prípravnom zápase v tureckom Beleku nad Steauou Bukurešť 1:0. Jediný gól zápasu strelil v 44. min bývalý hráč Salzburgu, Rapidu Viedeň a Bayernu Mníchov Rakúšan Stefan Maierhofer, ktorý je v kádri trénera Martina Ševelu na skúške.