Valencia na úvod La Ligy zdolala Las Palmas

TASR, 19. augusta 2017 10:00

O triumfe "netopierov" rozhodol v 22. minúte taliansky útočník Simone Zaza, hostia dohrávali takmer hodinu bez vylúčeného chorvátskeho stredopoliara Alena Haliloviča.

Futbalisti Valencie na ilustračnej snímke Foto: TASR/AP
Madrid 19. augusta (TASR) - Úspešný vstup do nového ročníka španielskej La Ligy majú za sebou futbalisti Valencie, ktorí v piatkovom súboji 1. kola zdolali Las Palmas 1:0. O triumfe "netopierov" rozhodol v 22. minúte taliansky útočník Simone Zaza, hostia dohrávali takmer hodinu bez vylúčeného chorvátskeho stredopoliara Alena Haliloviča. V druhom kole čaká na Valenciu tvrdší oriešok - predstaví sa na pôde úradujúceho majstra Realu Madrid (27. augusta).